Zapisz się do newslettera

Aktualności

drukoutlet.pl

 • Laminatory...

  Laminatory Kala to nowoczesne i niezwykle wszechstronne urządzenia do zabezpieczania wydruków, naklejania oraz prac montażowych. Produkowane są we Francji i posiadają certyfikaty CE i RoHS. Wytwarzane są na najwyższej jakości komponentów, a opatentowana przez Kala technologia „CROUND ROLLER” gwarantują idealne laminowanie bez zmarszczeń i przekoszeń na całej powierzhni.

 • Laminatory rolowe

  Laminatory rolowe

  Praca na laminatorze rolowym umożliwia nałożenie cienkiej warstwy laminatu na wydruk, a tym samym jego ochronę przed uszkodzeniem i działaniem promieni UV. Laminatory umożliwiają aplikację folii na gorąco lub na zimno. Przy wydrukach na papierze wskazana jest laminacja na gorąco. Wtedy laminat idealnie przylega do zabezpieczanego wydruku i nie marszczy się. Laminatory rolowe umożliwiają także montaż wydruków na płytach np. piankowych.

 • Laminatory kieszeniowe
 • Folie laminacyjne rolowe
 • Folie laminacyjne...

LAMINACJA

Laminowanie wydruków to najbardziej skuteczna metoda zabezpieczenia przed uszkodzeniem, wilgocią oraz blaknięciem kolorów wskutek działania promieni UV. Przygotowaliśmy szeroką ofertę laminatorów i folii do laminacji wydruków cyfrowych i offsetowych w małym i średnim formacie takich jak wizytówki, katalogi, ulotki, plakaty, książki, zdjęcia itp.  

na stronę
Pokaż 1 - 12 z 14 produktów