Zapisz się do newslettera

Aktualności

drukoutlet.pl

 • Oczka banerowe ocynkowane

  Oczka banerowe ocynkowane

  Oczka do banerów ocynkowane polskiej produkcji wykonane z blachy 0,5mm, w pełni nierdzewne. Znakomicie sprawdzą się przy oczkowaniu banerów, siatek i plandek. Przeznaczone także do długookresowej ekspozycji na zewnątrz przy różnych warunkach atmosferycznych. Nasza oferta to oczka banerowe o średnicy od 10 do 40 mm, przy czym najczęściej używane są oczka banerowe 10mm i 12mm.
 • Oczka banerowe...

  Oczka banerowe niklowane

  Oczka niklowane są bardzo popularne przy ekspozycji wewnętrznej i wszędzie tam gdzie ważny jest wygląd, a reklama lub grafika oglądana jest z bliska. Oczka do banerów niklowane cechuje elegancki wygląd o wysokim połysku. Znajdą także zastosowanie w ekspozycji zewnętrznej dla bardziej wymagających klientów.

 • Oczka banerowe...
 • Oczka banerowe plastikowe

  Oczka plastikowe

  Jeśli szukasz innych oczek niż metalowe to warto sprawdzić plastikowe oczka do banerów, tkanin oraz płyt. Oczka plastikowe zapewnią nowoczesny i eleganci wygląd i z pewnością sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 • Oczkownice ręczne do...

  Oczkarki do banerów

  Jak już wybierzesz odpowiednie oczka do banerów to polecamy sprawdzić jak działa oczkarka Hiker H-901. Według opinii wielu naszych Klientów Hiker to najlepsza oczkownica ręczna na rynku. Dzięki wbudowanej przekładni pracuje bardzo lekko, dokładnie i cicho. Do oczkarki Hiker oferujemy kilka rozmiarów wkładek do oczek banerowych, dzięki czemu oczkownica Hiker jest niezwykle wszechstronnym narzędziem do oczkowania banerów i innych materiałów.

 • Narzędzia ręczne do...
 • Oczkarki automatyczne

  Oczkarki automatyczne do oczek banerowych i plandekowych. Dostępne w wersji z podajnikiem do oczek i podkładek lub bez podajnika. 

OCZKA BANEROWE I OCZKOWNICE DO BANERÓW

Dostarczamy oczka banerowe polskiej produkcji wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo. Nasze oczka do banerów są twarde i przetną nawet grube banery, a co najważniejsze są w pełni nierdzewne. Do montażu oczek polecamy oczkarkę do banerów HIKER lub ręczne narzędzia takie jak wycinaki i zakuwaki.

Zacznij pracę na najlepszych oczkach do banerów polskiej produkcji już dziś!

na stronę
Pokaż 1 - 12 z 64 produktów